Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se bara personal za rabota vo pekara

Company advertisement Hiring for a job by: РЕБУС- ШТИП 08 Aug 19:51 Delete, Edit or Renew Your Ad
Поради зголемен обем на работа,пекара Ребус од Штип бара мајстори и помошници за лиснати и бели пецива и продавачи/продавачки.Можност за обука.
РЕБУС- ШТИП
078311580
To the top