Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se nudi rabota za menadzer

0 MKD

Company advertisement Hiring for a job by: DOMKA L.T.D. 08 Jan 00:21 Delete, Edit or Renew Your Ad
Градежната компанија DOMKA L.T.D. е заинтересирана за работник од 27-45 години со менаџмент и маркетинг искуство за во Македонија и Србија. Имајќи ги следниве услови:
-Да поседува кола
-Да го владее Англискиот јазик
-Сериозно заинтересиран за оваа работа
-Со предходно работно искуство
Компанијата нуди месечна плата и процент. Исто така компанијата ги покрива сите патни трошоци.
За повеќе информации околу компанијата посетете ја нашата веб страна (www.domkaltd.com).
Доколку сте заинтересирани испратете го вашето си-ви на нашата меил адреса.
DOMKA L.T.D.
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information