Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se bara farmacevtski tehnicar

Hiring for a job by: Monika 22 May 13:43 Delete, Edit or Renew Your Ad
Поради проширување на својот тим имаме потреба од фармацевстки техничар.
Доколку сте енергиќни, храбри и сакате да бидете дел од нашиот тим Ве покануваме да испратите СV на е-маил [email protected]
Претходно работно искуство во аптека ќе се смета како предност.
Ве очекуваме
Leaflet
To the top