Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Elektrotehnicar za vrabotuvanje na neopredeleno

0 MKD

Company advertisement Hiring for a job by: KLS 21 Aug 14:32 Delete, Edit or Renew Your Ad
Advertised by
Private
Sector
Other
КЛС е компанија која веќе 15 години се занимава со организација на настaни и изнајмување на техничка опрема за настани, поради обемот на работа го зголемуваме нашиот тим и имаме потреба од лице за монтажа и демонтажа на техничка опрема, со или без предходно искутво во истата облас.
Кандидатите би било пожелно да поседуваат возачка дозвола Б категорија, да се служат со основен англиски јазик и да имаат основно познавање на работа со компјутер.

пријави се на: office@kls.com.mk
www.kls.com.mk
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information