Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Wenice bara prodavacka

Company advertisement Hiring for a job by: Wenice 21 Nov 14:50 Log into the company to make changes
Advertised by
Store
Location
Skopje
Sector
Other
Wenice, реномирана фирма која се занимава со продажба на облека и опрема за новороденчиња и деца, бара продавачка. Сите заинтересирани кандидатки може да испратат свое CV на [email protected] или да се јават на тел.076/444-975 за да го закажат своето интервју.
Leaflet
To the top