Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Personal za prodazba

Company advertisement Looking for a job by: Globay Macedonia 29 Nov 11:46 Log into the company to make changes
Advertised by
Store
Sector
Other
Поради отварање на нов бутик во Стара Турска Чаршија во Скопје, имаме потреба од персонал за продажба (машки/женски), пратете ваше CV со слика на [email protected] за повеќе инфо. 078 258 591
Globay Macedonia
Водечки Турски бренд за машка облека.
Visit our store page
Бул. Јане Сандаски бр.71а Show on the map
078258591
Globay Macedonia
078258591
To the top