Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se bara dostavuvac na sendvici

0 MKD

Hiring for a job by: Melty 17 Nov 15:59 Delete, Edit or Renew Your Ad
Сендвичара од центарот на Скопје има потреба од доставувач за сендвичи низ центар, работно време од 09-17.00 часот. Почетна плата е 18.000 денари со регулиран работен однос и платени придонеси и осигурување.

Предност ќе имаат кандидати со претходно искуство.
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information