Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se bara sanker

Hiring for a job by: Mr Coffee 07 Aug 23:12 Delete, Edit or Renew Your Ad
Mr Coffee е мобилна единица за подготовка на кафе и цедени сокови. За нашите потреби бараме шанкер со работно искуство кој ќе се приклучи на нашиот тим со солидна заработувачка.
Mr Coffee
070262881
Leaflet
To the top