Company ad Published: Nov 14 2023 01:03

Se bara magacioner

Published: Nov 14 01:03
Views: 13
Заради зголемен обем на работа имаме потреба од дополнување на нашиот тим за следната работна позицијаМАГАЦИОНЕРОсновни работни обврски:

-прием на стоки и преглед на приемната документација

-организирање и распределување на стоките во магацинскиот простор

-спремање и пакување стоки за испоракаНудиме:

-Фер и позитивна работна околина

-Можности за напредување

-Стабилна работа во фирма која постои и расте на пазарот 20 години, сигурна платаЗаинтересираните кандидати да пратат кратка биографија или контакт информации на е-маил m[email protected] со назнака за која позиција конкурирате
Link description

Keko Motors

Keko Motors
https://kekomotors.com.mk/
Visit our store page
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information