Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se baraat agenti za prodazba

Hiring for a job by: Милфуд Доо 09 Feb 18:47 Delete, Edit or Renew Your Ad
Милфуд Доо има потреба од ведри позитивни личности со способност за продажба,комуникација со клиенти и снаодливост во дадени ситуации.Искуството е предност но не и услов.Доколку се препознавате пратете го вашето ЦВ на [email protected]
Милфуд Доо
02/2439-457
Leaflet
To the top