Company ad Published: Apr 18 2022 12:42

Se baraat prodavacki za baby oprema vo Skopje

Published: Apr 18 12:42
Views: 2
Еуроалба дооел од Скопје бара:

1. Продавачки до 45 год, ССС за работа во специјализирана продавница за беби опрема в о Скопје ТЦ Лептокарија и ТЦ Беверли Хилс.

Вашите понуди испратете ги на e-mail: euroalba@euroalba.com.mk или на адреса Еуроалба дооел, Партизански одреди 64г 3/6 1000 Скопје
Link description

Euroalba dooel

 Еуроалба дооел се позиционира како лидер во понудата на производи наменети за здравјето и грижата на децата во Р.Македонија 
Visit our store page
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

 Еуроалба дооел се позиционира како лидер во понудата на производи наменети за здравјето и грижата на децата во Р.Македонија 

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information