Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Hotel Vila Raguza ima potreba od Recepcioner/ka

0 MKD

Company advertisement Hiring for a job by: Ненад Михајлов 01 Apr 11:29 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ненад Михајлов
Leaflet
ГМЦ Рагуза 919 - Подрдужница Хотел Вила Рагуза
Има потреба од рецепционер/ka со претходно работно искуство во областа на угостителството и туризмот.
Пожелно е кандидатот да има претходно работено на слична или иста работна позиција како и да има познавања од областа на угостителството .
Неопходно е познавање на еден од водечките странски јазици како и одлична работа на компјутер и компјутерски алатки.
Заинтересираните кандидати да ги испратат своите кратки биографии на:
[email protected]
Ненад Михајлов
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information