Published: Nov 17 2023 10:47

Se baraat vozaci so C i E kategorija

Published: Nov 17 10:47
Views: 117
Meѓународна компанија за Транспорт и Дистрибуција со повеќе од 20 години на пазарот и база во Република Чешка, бара возачи со Ц и Е категорија.
Потребно минимум 5 години искуство низ ЕУ.
Посредуваме за работни визи.
За повеќе информации посетете го нашиот веб-сајт: www.valatrans.com или контактирајте не на: [email protected]
контакт (Viber, WhatsApp): 075-431-933
Facebook: Valatrans a.s.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
117
075431933

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information