Македонски | Shqip | English |

Soferi D kategorija

Hiring for a job by: Manora 06 Jun 11:33 Delete, Edit or Renew Your Ad
Price:

-

Location: Skopje
Sector : Transport and Distribution
Манора има потреба од шофери со Д категорија за возење на редовни автобуски линии. Сите заинтересирани нека пратат CV на [email protected] За повеќе информации јавете се на 023115239.
There are no visited ads
To the top