Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se baraat rabotnici

Company advertisement Hiring for a job by: ВИТАЛ БТ 28 Nov 09:37 Delete, Edit or Renew Your Ad
Витал бт Велес има потреба од
еден дистрибутер за реонот на Велес и околината
и еден магацински работник
Птијавување во просториите на Витал бт на ул.Асном бр 27 Велес
ВИТАЛ БТ
078429430
Leaflet
To the top