Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Rabota vo stranstvo

0 MKD

Hiring for a job by: Afrim 06 Mar 15:51 Delete, Edit or Renew Your Ad
Krojac/usta. Se bara za krojacki servis u strandtvo/norweska. Se bara porusbinjer.
Minimalno iskustvo 5godini. So diploma ili stranki dok. (Bulgarski). Plata dovollno. I semejstvo od gazda.
Kerkohet mjeshter/usta per purushbina. Servis ne oslo/norwegji. Puntori duhet ta dije mire zanatin sidomos me setra/sako. P.sh. shkurtim i krave pi posht the pi nalt. Ngushtim shkurtim etj.
Duhet te kete dipllome ose pasosh (bugar).
Roga e volitshme dhe banim te siguruar nga gazda.
Per ma shum info.
Viber/whutsup. 004790011950.
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information