Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Ikos proizvod na Filip Moris koj zagreva tutun

75 EUR

For sale by: Sava Krivokuca 14 Feb 13:56 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Iqos - производ на Филип Морис, кој загрева тутун и не гори. Дозволена потрошувачка каде што пушењето е забрането, додека во исто време 95% помалку штетно за туркачите. Не содржи амонијак, катран, јаглерод моноксид и никотин како цигара ... Основните варијанти на бојата на уредот се бели и темни (црна). Со апаратот ќе ги добиете касетите што ги имате и три варијанти - AMBER (полн вкус на тутун), жолто (избалансиран вкус, светлина) и ментол.
Sava Krivokuca
+381691125654
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information