Published: Jun 25 2022 02:12 Now viewing: 1

Apartman Nea Potidea

Published: Jun 25 02:12
Views: 751
Now viewing: 1
Се издава апартман во Грција, Неа Потидеа. Апартманот е во прв ред, 2 минути до плажа. Располага со два дупли лежаи и еден единечен кревет, wc, опремена кујна и тераса. Погоден е за едно семејство (до 5 членови). Вклучен во цена клима уред и Total TV.
Слободен од 01.07.2022. Апартманот се наоѓа наспроти Potidea Golden Beach Hotel.
Повеќе иформации на 071 210 601 (Viber).
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information