Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava sprat od kuka vo Bitola

0 MKD

For rent by: Кирил 08 May 19:19 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се издава спрат од куѓа во близина на болницата и техничкото училиште. Спратот е комплетно опремен и изграден 2014 година. Располага со опремена кујна, нов мебел, тоалет со туш кабина, машина за перење, ТВ во дневна соба, тераса, Wi-Fi интернет, обезбеден паркинг...
Сметките за струја и вода се плаќаат посебно и спратот е одделен со посебен струјомер и водомер.
Во зависност од времетраењето на вашиот престој цената е флексибилна !
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information