Published: Aug 01 2022 11:42

Kukunesh apartmani Ohrid

Published: Aug 01 11:42
Views: 490
Во близина на езерото и шеталиштето (400-450 м) во мирна и тивка улица, во нова куќа- вила,
Ви нудиме сместување во:
- 1 (еден) апартман-101 (2+1+1) комплетно опремен, со можност за користење на убаво уреден двор со скара и фонтана;
- 1 (едно) трокреветно- 201 студио, со засебно купатило, клима уред, мини кујни, ТВ-кабелска, прибор за туширање и балкон.
За сите гости на располагање приватен паркинг и wi-fi.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information