Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

2 SOBEN STAN 64M2 VO AERODROM

220 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 14 Feb 14:17 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се издава двособен стан со површина од 64м2 спроти Веро маркет во населба Аеродром во близина на ТЦ БИСЕР.
Станот се издава наместен и располага со две спални соби, дневна соба, трпезарија, кујна, купатило и балкон.
Се наоѓа на 5 кат во зграда од 8 ката. Зградата има лифт.
Станот е приклучен на централно парно греење.

Број на соби: 2
Квадратура: 64 m²
Греење: Централно
Спрат: 5 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Да
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Исток
Адреса: бул. Јане Сандански

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 1017

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
SE IZDAVA GARSONJERA OD 28m2 VO CENTAR 200 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 64m2 VO  KARPOS 3 13 000 МКД
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 78M2 VO KAPISTEC 300 ЕУР
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN 76M2 VO CENTAR 400 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information