Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Kompletno namesten renoviran stan Micurin Aerodrom

250 EUR /monthly

For rent by: Zoran 23 Jul 21:02 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се издава комплетно наместен реновиран стан (2018) во Мичурин, населба Аеродром. Станот е во перфектна состојба и се наоѓа на прв кат, со лифт.

Во станот има скроз нова спална со нови душеци, нови плакари, нов клима уред, нова трпезарија, нова гарнитура (петтосед), нови комоди, 50 инчен Smart TV, дополнителен телевизор во спална, целосно наместена бања со скроз нова машина за алишта, 2 балкони. Кујната е целосно опремена со скроз нови фрижидер и машина за садови. Во станот има можност за приклучок и од Телекабел и од Телеком.

Станот се наоѓа на 5 минути од Центар .
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information