Company ad Published: Jul 25 2022 10:50

LEVEL 7 - Nov stan vo Centar - kaj Katolicka - 50m²

Published: Jul 25 10:50
Views: 534
Се изнајмува нов стан на одлична локација во Центар , веднаш до Католичка.
Станот е во нова зграда, досега невселуван и се изнајмува целосно наместен со нов, некористен мебел.

🏢 Површина: 50м²
🛏 1 спална соба
🗻 1 Тераса
👉 3-кат
👉 со лифт
🔥 Сопствено греење
❄️ клима уред

📑 Договор за краток или подолг престој

💵 Цена по договор

🕣 - Термин за посета и разгледување на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7


Контакт инфо:
📲 071/ 30 42 42
📧 info@level7.mk
🌐 www.level7.mk


ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
🗺 ул. Петар Поп Арсов бр.40-1/10
Link description

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности

Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност  и пред се чесност при работењето.
Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности.

Со почит.
Visit our store page

ул. Петар Поп Aрсов бр. 40-1/10

071304242

https://www.level7.mk

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност  и пред се чесност при работењето.
Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности.

Со почит.

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information