Company ad Published: Mar 09 2020 04:16

ЛЕВЕЛ 7 - СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН - КОЗЛЕ - 46м²

Published: Mar 09 04:16
Views: 109
Се изнајмува нов стан на одлична локација во Козле во непосредна близина на Веро 2 и Канела.

Станот се наоѓа на 1-кат во нова зграда ,целосно е наместен и располага со наместен дневен престој, комплетно опремена кујна, две спални соби и целосно опремена бања со машина за перење.

Станот е веднаш слободен,се изнајмува за подолг престој и е погоден за студентки или млад брачен пар.

🅿️ - Со станот следи паркинг простор и подрум од 9м2.

💵 цена: 230 евра/ месечно + тек. трошоци

⏱ - Термин за посета и разгледување на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7.

Контакт инфо:
📲 078/ 43 33 37
📲 071/ 30 42 42
📧 info@level7.mk
🌐 www.level7.mk
Link description

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности

Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност  и пред се чесност при работењето.
Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности.

Со почит.
Visit our store page

ул. Петар Поп Aрсов бр. 40-1/10

071304242

https://www.level7.mk

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност  и пред се чесност при работењето.
Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности.

Со почит.

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information