Македонски | Shqip | English |

NAMESTEN TROSOBEN STAN 1 KAT VO N LISICE

Company advertisement. For rent by: АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI 27 Jan 16:25 Log into the company to make changes
Rent Price:

200 EUR / monthly

Number of rooms: 3
Address: ново лисиче
Area: 90 m2
Location: Aerodrom, Skopje
Ш. 23805 СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН НАМЕСТЕН СТАН НА ПОЧЕТОКОТ НА НОВО ЛИСИЧЕ НА 1 КАТ ВО НИСКА ЗГРАДА. СТАНОТ ИМА ГОЛЕМА ДНЕВНА СО ТРПЕЗАРИЈА, КУЈНА, ОСТАВА, 2 СПАЛНИ СОБИ, ГОСТИНСКИ ТОАЛЕТ, КУПАТИЛО И ДВЕ ТЕРАСИ. ОРИЕНТАЦИЈА ИСТОК/ЗАПАД ВСЕЛИВ Е ВЕДНАШ
ПАРНО НЕМА ГРЕЕЊЕТО Е СО ПАНЕЛКИ.
ЦЕНАТА Е 200Е/МЕСЕЦ
КОНТАКТ ТЕЛ. 075/425-900
There are no visited ads
To the top