Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 48M2 VO AERODROM

200 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 14 Feb 16:10 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
SE IZDAVA 3SOBEN STAN 105m2 NA VODNO 700 ЕУР
SE IZDAVA 4 SOBNA KUKA 220M2 VO KOZLE 1 300 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 59M2 VO CENTAR 350 ЕУР
SE IZDAVA EDNOSOBEN STAN 40m2 VO KARPOS 10 000 МКД
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се издава двособен стан со површина од 48м2 во населба Аеродром спроти слаткарница Палма - Тобако 2.
Станот е опремен и се наоѓа на високо приземје. Зградата нема лифт.
Станот е комплетно наместен и располага со една спална соба, дневна соба, кујна, трпезарија, ходник, купатило и балкон.
Има вградени плакари во спална соба, ТВ, сателитска и централно парно греење.

Број на соби: 2
Квадратура: 48 m²
Греење: Централно
Спрат: Приземје
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Реновиран
Опрема: Наместен
Лифт: Не
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Да
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Североисток
Адреса: бул. Јане Сандански

СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ОД 01.03.2018 год.

ШИФРА 1074

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information