Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 52M2 VO MICURIN

250 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 15 Feb 11:41 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се издава нов двособен стан со површина од 52м2 во населба Мичурин - Аеродром.
Станот се издава наместен и располага со дневна соба, една спална соба, кујна, купатило, голем ходник и балкон.
Се наоѓа во мирен крај на 1 кат во зграда од 5 ката. Зградата има лифт.
Станот е опремен со нов мебел.
Има клима уред и паркинг простор.
Порозорите од станот гледаат на јужна страна со поглед на паркот.
Станот е оддалечен 10 минути од центар, се наоѓа проти училиштето Блаже Коневски.

Број на соби: 2
Квадратура: 52 m²
Греење: Струја
Спрат: 1 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Да
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Југ
Адреса: ул. Анастас Митрев

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 1019

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information