Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 60M2 VO NOVO LISICE

12 000 MKD /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 31 Jan 14:20 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071-206-469
Leaflet
Се издава реновиран, трособен, празен стан со површина од 60 м2 во населба Ново Лисиче. Локација во близина на Сендвичарата Ројал, на 7 кат од вкупно 8 ката, има лифт.
Станот се состои од дневна соба, 2 спални соби, ходник и купатило.

Број на соби: 3
Квадратура: 60 m²
Греење: Централно
Спрат: 7 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Реновиран
Опрема: Празен
Лифт: Да
Година на градба: 1990
Година на реновирање: 2017
Број на балкони: Нема
Број на бањи: 1
Подрум: Да
Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација: Југоисток
Адреса: бул. Видое Смилевски Бато

Цена на изнајмување: 12.000 МКД / месечно

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 619

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071-206-469
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information