Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 70m2 VO AERODROM

230 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 18 Mar 12:09 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се издава трособен стан со површина од 70м2 во Аеродром кај Капитол мол.
Станот се издава наместен и располага со две спални соби, дневна соба, кујна, купатило и балкон
Се наоѓа на 4 кат во зграда со два лифта.
Ориентационо гледа на запад.
Греењето е централно.

Број на соби:3
Квадратура:70 m²
Греење:Централно
Спрат:4 кат
Тип на станот:Во Зграда
Состојба:Нов
Опрема:Наместен
Лифт:Да
Број на балкони:1 Балкон
Број на бањи:1
Подрум:Не
Број на паркинг/гаража:1 Паркинг
Ориентација:Запад
Адреса:бул. Јане Сандански

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 3997

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information