Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 90M2 VO AERODROM

600 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 14 Feb 16:24 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се издава LUX апартман како станбен или деловен простор за подолг период. Апартманот е на 5ти кат, трособен сo дневна соба, 2 спални соби, 2 купатила и гардеробер. Греењето е нa клима инвертор. Апартманот е комплет опремен со мебел, бела техника, видеодомофон, кабловска, сателитска, интернет, и друга опрема.
Обезбеден е бесплатен паркинг за едно возило во подземната гаража на молот. Во Зградата има 24/7 физичко обезбедување и видео надзор. Во молот има теретана, куглана, повеќе кафетерии, ресторани, Рамстор маркет, бутици, банкомати од сите банки и други содржини достапни секој ден од 10-22 часот. Кафетериите и рестораните работат од 8 до 24 часот.

Број на соби: 3
Квадратура: 90 m²
Греење: Струја
Спрат: 5 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Да
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Североисток
Адреса: бул. Јане Сандански

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 1077

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information