Македонски | Shqip | English |

Se izdava celosno namesten stan od 57m2

For rent by: Snezana 07 Jun 11:06 Delete, Edit or Renew Your Ad
Rent Price:

-

Number of rooms: 2,5
Address: БУЛ.Трета Македонска Бригада бр.43
Area: 57 m2
Location: Aerodrom, Skopje
Станот се наоѓа во општина Аеродром, спроти факултетот American college, во близина на Тинекс. Станот е на петти кат, целосно наместен. Има дневна, бела трпезарија со висок сјај. Приклучена е кабловска и интернет. Приклучено е и парно. Високосјајна бела кујна со бела техника. Има и машина за перење алишта.
Спалната има два кревета кои по желба може да се спојат во брачен кревет, има и плакар.
Станот е слободен од 01.07.2018.
There are no visited ads
To the top