Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 37m2 KAJ MAJCIN DOM

130 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: TEA HOME- Agencija za nedviznosti 20 Jun 11:21 Log into the company to make changes
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
071339067
Leaflet
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
NOV TROSOBEN 62M2 VO KARPOS 1 1 200 ЕУР
NOV DVOSOBEN 47M2 STAN VO TAFTALIDZE 1 1 000 ЕУР
NOV NAMESTEN 64M2 STAN VO AERODROM-DZEVAHIR 74 000 ЕУР
Eksluzivno nov 3 soben stan od 75m2 vo Centar 1 150 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се издава комплет опремен двособен стан во близина на Мајчин дом со површина од 37м2 на 5-ти кат со лифт и централно парно, шифра 3719
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
Агенцијата за недвижности "Tea Home" ви нуди голем избор и понуда на станови,куќи,плацеви,гаражи и сл. Притоа во одлични услови за работа и соработка со нашите агенти.++++
Visit our store page
ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје Show on the map
02 30 60 557
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
071339067
Leaflet
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
ODLICEN DVOSOBEN 53M2 STAN VO CENTAR 56 000 ЕУР
ITNO DELOVEN PROSTOR VO TAFTALIDZE 1 87 000 ЕУР
DVOSOBEN 62M2 STAN VO KAPISTEC 1 150 ЕУР
Nov cetvorosoben 106m2 stan vo Karpos 3 106 000 ЕУР
To the top