Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN 48m2 VO NOVO LISICE

200 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 06 May 13:37 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се издава 2-собен стан 48м2 во Ново Лисиче. Станот е наместен, во нова зграда и располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 2 кат. Зградата има лифт. Станот е наменет за брачен пар.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 4200

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information