Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA GARSONJERA 32M2 VO AERODROM

120 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 14 Feb 15:52 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се издава гарсоњера со површина 32м2 во Аеродром. Станот е реновиран, наместен и располага со дневна соба со кујна и трпезарија и купатило.
Се наоѓа во зграда на 5 кат од вкупно 5 ката +поткровје. Зградата нема лифт.

Број на соби: 1
Квадратура: 32 m²
Греење: Струја
Спрат: 5 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Не
Број на балкони: Нема
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 3 Паркинг места
Ориентација: Југ
Адреса: бул. Јане Сандански

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 1071

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************
Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information