Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA GARSONJERA 40M2 VO AERODROM

190 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 31 Jan 14:15 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071-206-469
Leaflet
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се издава гарсоњера во Аеродром над бивша УНИ и Охридска банка, кај CASA ITALIA. На втор спрат од три, со лифт. Поседува вградени плакари, клима, градско парно, кујна без бела техника. Во пасажот има Стопанска банка, Нотар, од надвор аптека Зегин, со што е погодна за фирми, адвокатска канцеларија, фризерско студио... Ниски режиски трошоци!

Број на соби: 1
Квадратура: 40 m²
Греење: Централно
Спрат: 2 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Полу наместен
Лифт: Да
Број на балкони: Нема
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Исток
Адреса: бул. Јане Сандански

Цена на изнајмување: 190 ЕУР / месечно
Има место за договор доколку се платат 6 или повеќе кирии однапред.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 516

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071-206-469
Leaflet
SE IZDAVA 4 SOBNA KUKA NA VODNO 1 200 ЕУР
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN 80M2 VO KISELA VODA 200 ЕУР
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN 154M2 NA VODNO 1 000 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 43m2 VO KARPOS 2 MIDA 320 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information