Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA ODLICEN STAN VO SKOPJANKA

0 EUR

Company advertisement For rent by: URBAN LIVING 23 Feb 15:10 Log into the company to make changes
Leaflet
 URBAN LIVING
SE IZDAVA NOV PRAZEN DVOSOBEN STAN VO AERODROM 0 МКД
URBAN LIVING IZDAVA STAN DO KATOLICKA CRKVA 230 ЕУР
URBAN LIVING PREKRASEN STAN VO TAFTALIDZE1 730 000 ЕУР
URBAN LIVING IZDAVA EXTRA STAN VO CENTAR 250 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
About the Residence
AGENCIJA URBAN LIVING IZDAVA ODLICEN STAN VO AERODROM (SKOPJANKA) STANOT E SO POVRSINA OD 45m2 SO ZASEBNA SPALNA . BROJ ZA KONTAKT 072-261-311 MARKO I 078-967-010 SILVANA
URBAN LIVING
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг Како можеме да Ви помогнеме? Доколку барате фамилијарен дом, локација за Вашата идеална куќа, простор за Вашиот бизнис, со нашето 8 годишно искуство Ви стоиме на располагање да ги исполниме Вашите барања. Како до поголема вредност. Ние сме тука за Вас. Нашата посветеност и интегритет им нуди доверба на клиентите, инвеститорите, колегите и партнерите за континуирана соработка. Добивате индивидуални и беспрекорни совети, кои за возврат градат професионални односи и ќе Ви помогнат да донесете најдобар избор во одлуката за Вашиот иден недвижен имот. Урбан Ливинг Ви нуди повеќе сервиси: финансиски консултации, инвестициски совети, осигурување, менаџирање и одржување на недвижен имот. Маркетинг стратегија за Вашиот станбен, комерцијален и рурален имот. Разговарајте со експерт. Кои и да се Вашите потреби, ние имаме некој кој ќе Ви помогне. Вие добивате од нашето искуство.
Visit our store page
Rimska 3 Show on the map
078967010
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
URBAN LIVING
078 967 010
Leaflet
 URBAN LIVING
URBAN LIVING PRODAVA STAN 50м2 VO CENTAR 58 000 ЕУР
Urban Living izdava luksuzen namesten stan od 100m2 550 ЕУР
Се продава трособен стан во Тафталиџе 65м2 71 500 ЕУР
2 novi stanovi vo Aerodrom 59 500 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information