Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA PRAZAEN STAN VO AERODROM

Company advertisement. For rent by: ПЕРФЕКТ 06 Jun 11:07 Log into the company to make changes
Rent Price:

170 EUR / monthly

Number of rooms: 2
Area: 42 m2
Location: Aerodrom, Skopje
Шифра:P-44496
Се издава 2-собен празен стан во Аеродром кај Тобако 2,42м2,на 2 кат.Станот располага со дневeн простор со кујна, 1 спална соба.
Цена:170евра + месечни трошоци
Погледнете на целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е[email protected]

There are no visited ads
To the top