Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Aerodrom Povolno

Company advertisement. For rent by: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 07 Jun 17:21 Log into the company to make changes
Rent Price:

160 EUR / monthly

Number of rooms: 2
Area: 37 m2
Location: Aerodrom, Skopje
Евидентен бр:9604
Контакт: Тинка-071/218-646
Реновиран стан со две соби, дневна со кујна, бања и тераса. Има лифт. Има паркинг.Со централно греење.
There are no visited ads
To the top