Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA TROSOBEN STAN 85m2 VO AERODROM

260 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 03 Dec 12:41 Log into the company to make changes
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
ИЗДАВАМЕ СТАН ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР СТРОГ ЦЕНТАР-БОНИМИ 550 ЕУР
SE IZDAVA CETVOROSOBEN STAN 180m2 VO CENTAR 700 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 60M2 VO NOVO LISICE 12 000 МКД
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 43M2 VO CENTAR 280 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се издава стан во аеродром тобако2,наместен 85м2 три соби,станот е на 10 спрат со лифт,парно кабловска,интернет.Слободен од 01.12.2020.

ШИФРА 6518

Доколку го барате идеалниот стан контактирајте не веднаш за да ви спремиме бесплатна понуда на станови според ваше барање.

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.facebook.com/novagrup0
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди бр.37 Show on the map
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information