Published: Apr 02 2022 12:27

Se iznajmuva prekrasen namesten stan

Published: Apr 02 12:27
Views: 2482
Барате место кое се наоѓа во близина на центарот на градот... тогаш ова е станот кој ви треба. Станот се наоѓа во близина на автобуската и железничката станица во Скопје, во тивка и убава средина. Комплетно опремен со кујна, дневна, две спални соби, купатило, две тераси, клима и лифт. Доколку сакате да бидете во близина на центарот на градот, во една од најубавите населби во Скопје, тогаш не чекајте! Дојдете и уверете се. Контакт: 078 760-331 и 072 254-533
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information