Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

SE IZDAVA NOV PRAZEN TROSOBEN STAN VO AERODROM

220 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: URBAN LIVING 09 Jun 09:42 Log into the company to make changes
Leaflet
 URBAN LIVING
URBAN LIVING IZDAVA EXTRA STAN VO CENTAR 250 EUR
Se izdava luX 4-soben stan vo Kapistec 600 EUR
SE IZDAVA STAN OD 40M2 VO NOVO LISICE 200 EUR
STAN NA ODLICNA LOKACIJA 55 000 EUR
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
Se izdava nov prazen trosoben stan vo Aerodrom vo zgradata na Elena Luka. Stanot e 57m2 so dve spalni sobi, dnevna soba, kujna, trpezarija i balkon. Se naogja na 4kat so lift. Kujnata ke bide opremena so kujnski elementi i shporet i frizider. Ke bide priklucen i na centralno parno greenje.
Cena: 220 evra
Kontakt: 078 430 293
Agencija Urban Living
URBAN LIVING
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг Како можеме да Ви помогнеме? Доколку барате фамилијарен дом, локација за Вашата идеална куќа, простор за Вашиот бизнис, со нашето 8 годишно искуство Ви стоиме на располагање да ги исполниме Вашите барања. Како до поголема вредност. Ние сме тука за Вас. Нашата посветеност и интегритет им нуди доверба на клиентите, инвеститорите, колегите и партнерите за континуирана соработка. Добивате индивидуални и беспрекорни совети, кои за возврат градат професионални односи и ќе Ви помогнат да донесете најдобар избор во одлуката за Вашиот иден недвижен имот. Урбан Ливинг Ви нуди повеќе сервиси: финансиски консултации, инвестициски совети, осигурување, менаџирање и одржување на недвижен имот. Маркетинг стратегија за Вашиот станбен, комерцијален и рурален имот. Разговарајте со експерт. Кои и да се Вашите потреби, ние имаме некој кој ќе Ви помогне. Вие добивате од нашето искуство.
Visit our store page
Rimska 3 Show on the map
078967010
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
URBAN LIVING
  Online
078 967 010
Leaflet
 URBAN LIVING
Cetvorosoben stan vo Aerodrom Skopjanka 91 800 EUR
SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR KAJ MAVROVKA 1 400 EUR
URBAN LIVING IZDAVA PRAZEN STAN VO AERODROM 170 EUR
URBAN LIVING stan vo Centar 1 150 EUR
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information