Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO AERODROM ZA DELOVEN

230 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: URBAN LIVING 21 Jan 09:31 Log into the company to make changes
Leaflet
 URBAN LIVING
Se izdava extra 4-soben stan vo Centar, pozadi Ram 550 EUR
SE IZDAVA ODLICEN LUKS STAN  POZADI RAMSTORE 0 MKD
SE IZDAVA NOV STAN OD 60M2 POZADI TOBAKO 2 300 EUR
URBAN LIVING izdava garsonjera vo Kapistec 14 500 MKD
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
Se izdava nov prazen trosoben stan vo Aerodrom vo zgradata na Elena Luka. Stanot e 57m2 so dve spalni sobi, dnevna soba, kujna, trpezarija i balkon. Se naogja na 1 kat so lift. Kujnata ke bide opremena so kujnski elementi i shporet i frizider. Ke bide priklucen i na centralno parno greenje. Stanot se izdava samo za deloven prostor.
Cena: 230 evra + danok
Kontakt: 078 430 293
Urban Living
URBAN LIVING
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг Како можеме да Ви помогнеме? Доколку барате фамилијарен дом, локација за Вашата идеална куќа, простор за Вашиот бизнис, со нашето 8 годишно искуство Ви стоиме на располагање да ги исполниме Вашите барања. Како до поголема вредност. Ние сме тука за Вас. Нашата посветеност и интегритет им нуди доверба на клиентите, инвеститорите, колегите и партнерите за континуирана соработка. Добивате индивидуални и беспрекорни совети, кои за возврат градат професионални односи и ќе Ви помогнат да донесете најдобар избор во одлуката за Вашиот иден недвижен имот. Урбан Ливинг Ви нуди повеќе сервиси: финансиски консултации, инвестициски совети, осигурување, менаџирање и одржување на недвижен имот. Маркетинг стратегија за Вашиот станбен, комерцијален и рурален имот. Разговарајте со експерт. Кои и да се Вашите потреби, ние имаме некој кој ќе Ви помогне. Вие добивате од нашето искуство.
Visit our store page
Rimska 3 Show on the map
078967010
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
URBAN LIVING
078 967 010
Leaflet
 URBAN LIVING
URBAN LIVING  IZDAVA STAN VO ELENA LUKA 280 EUR
UrbanLiving izdava prazen stan vo Kisela Voda 0 MKD
EKSLKUZIVEN STAN PENTHOUSE VO KARPOS 3 1 150 EUR
2 novi stanovi vo Aerodrom 59 500 EUR
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information