Published: Jun 23 2022 02:53

Apartmani za kratok prestoj

EUR

/ daily
Published: Jun 23 02:53
Views: 974
Комплетно опремени апартмани за краток престој во центарот на Скопје, поточно на улица Аминта Трети (поранешна Ленинова) во Дебар Маало.

Цена за ноќевање: 30eur

*** Резервирајте некој од Хе-Ра апартманите затоа што заслужувате да се чувствувате удобно и надвор од својот дом :) ***
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information