Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

KOMFOREN STAN NA ODLICNA LOKACIJA

0 MKD

Company advertisement For rent by: Property One 02 Jul 13:08 Log into the company to make changes
Property One
PLAC OD 796М2 VO KOZLE 65 000 EUR
KOMFOREN STAN VO CENTAR ZA IZNAJMUVANJE 450 EUR
LUKSUZEN APARTMAN NA ULICA MAKEDONIJA 1 000 EUR
Dukan na povolna lokacija vo Centar 850 EUR
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Станот е на одлична локација на мирна улица близу Влада на Р.М

Ориентиран е југоисточно и дневната соба со трпезаријата се добро поставени што подразбира не задолжителна комуникација со останатите соби. Осветлен е со големи прозори и француски балкон кој гледа према Југ, поточно е на доволно растојание од соседната зграда. Стилски наместен стан кој располага со пространа дневна соба, 2 спални соби, тоалет и гостински тоалет, посебна соба - гардеробер, лоциран на 2 кат. Она што може да се истакне е дека се користени исклучително квалитетни материјали надвор од стандардните норми. Целиот под е од паркет бразилски орев.

Станот располага со 2 паркинг места во гаража.

ID4365A
Property One
Агенција за недвижности
Visit our store page
Show on the map
078259681
Property One
078306083
Property One
Trosoben komforen stan vo Crnice 500 EUR
Stan za izdavanje nasproti vlada 500 EUR
PROSTRAN STAN VO GRAND PRESTIZ 82 000 EUR
MODERNO OPREMEN STAN NA VODNO 600 EUR
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information