Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Luksuzen stan od 92m2 vo Centar

450 EUR /monthly

For rent by: Дејан 10 Feb 00:23 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For rent
Advertised by
Private
Number of rooms
Area
Се издава луксузно наместен стан до Собрание на РМ со прекрасен поглед на центарот на Скопје.

Станот е со површина од 92 м2, отворена соба за дневен престој со трпезарија и висококвалитетна комплетно опремена кујна, 2 спални и 2 купатила, и walk-in гардеробер. Зградата располага со паркинг и е приклучена на централно греење.
Дејан
075/498 636
Leaflet
To the top