Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Luksuzen stan so Centar so garaza

550 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: ДОМ ДИЗАЈН 29 Nov 10:33 Log into the company to make changes
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
SUPER STAN 65M2 VO NASELBA LISICE 47 450 ЕУР
DELOVEN PROSTOR CENTAR RENT 275 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO BLIZINA NA PAZARCETO VO GjORE 220 ЕУР
STAN VO KISELA VODA -
Се издава модерно наместен комплетно оремен трособен стан позади Рамстор. Со сопствена гаража и 23м2 тераса.Сателитска, клима уред во секоја соба, камин, централно парно.
Ев. број 13055
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Visit our store page
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Show on the map
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
SE IZDAVA LUKSUZEN STAN NA VODNO 700 ЕУР
STAN VO DEBAR MAALO 77 000 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN NA VODNO OD 56M2 350 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO CENTAR SO POVRSINA OD 61M2 350 ЕУР
To the top