Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

Luksuzen stan vo strog Centar 50m2

280 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Агенција за недвижности КОДЕКС 21 Nov 16:58 Log into the company to make changes
Агенција за недвижности КОДЕКС
  Online
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
ш:10075
Се издава луксузно наместен стан од 50 м2 со 1 спална. Станот е комплетно наместен, има парно, тераса со отворен поглед кон Кале, паркинг за станарите.
Станот се наоѓа кај Охридска банка.
цена:280 евра месечно

Агенција за недвижности Кодекс
078/427-007

Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Visit our store page
Багдатска бр 18/1/3 Show on the map
02 3246 245, 078 427 007
https://www.kodeks.com.mk
Агенција за недвижности КОДЕКС
  Online
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
To the top