Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

POLUNAMESTEN STAN NA LENINOVA

Company advertisement For rent by: АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI 25 Jan 12:11 Log into the company to make changes
Ш. 16310 АГЕНЦИЈА АСКА ИЗДАВА ПРАЗЕН 2-СОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР КАЈ ХОЛАНДСКА АМБАСАДА. КУЈНА БЕЗ БЕЛА ТЕХНИКА. ВО ЗГРАДА СО ЛИФТ, НА 5-ТИ КАТ, ЦЕНТРАЛНО ПАРНО, КЛИМА.
ЦЕНА 180 e

КОНТ. ТЕЛ. 078/200-980
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
Посредуваме при продажба и изнајмување на куќи , станови, деловен простор....
Visit our store page
Аминта Трети 58/2 Show on the map
078 200 980 , 02-5205-248
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
078 200 980 , 02-5205-248
Leaflet
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
DVOSOBEN NAMESTEN STAN 50M2 VO TAFTALIDZE 1 14 000 МКД
KONFOREN 3 SOBEN STAN 90 000 ЕУР
PRAZEN 2 SOBEN KAJ BUNJAKOVEC 250 ЕУР
NAMESTEN 2 SOBEN VO DEBAR MAALO 250 ЕУР
To the top