Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

PREUBAV DVOSOBEN STAN KISELA VODA

150 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: ЛИДЕР 17 Sep 12:12 Log into the company to make changes
Leaflet
ЛИДЕР
TROSOBEN KOMPLETNO RENOVIRAN NAMESTEN STAN VO KAPI 15 000 МКД
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 400 ЕУР
GARSONJERA N.LISICE GRADBA ADORA-2014GOD 32 000 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO AERODROM 200 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
IZDAVAME UBAV STAN LOCIRAN VO BLIZINA NA EKONOMSKOTO UCILISTE VO KISELA VODA, IDEALEN ZA DVE LICA, RASPOLAGA SO EDNA KOMFORNA SPALNA SOBA, DNEVEN PRESTOJ SO KUJNA, BANJA, OSTAVA, BALKON, POSEDUVA CENTRALNO PARNO GREENJE RENOVIRAN KOMPLETNO OPREMEN SO NOV MEBEL, SLIKI NA VIBER ILI NA EMAIL, CENA 150EVRA,
POVEKJE INF NA 078-439-120
ЛИДЕР
Посредување и стручни совети во недвижности од сите видови (станови,куќи,вили,земјиште....)Купување и продажба на сите видови на недвижен имот кои се дел од нашата понуда. Изнајмување на станови,куќи и деловни простории. Ви обезбедуваме квалитетна и безбедна услуга заедно со нашите надворешни партнери (добивање бесплатен стручен правен совет, понуда на најповолен станбен кредит, решавање на имотно-правна документација....). Со нас добивате бесплатно фотографирање на недвижниот имот,маркетинг и рекламирање на имотот од страна на стручни агенти, проверка на фактичка и правна состојба, комплетирање на документација потребна за продажба. Со Лидер агенција за недвижности-Скопје, добивате ваш личен водич во недвижниот имот кој нуди професионална,сигурна,безбедна,квалитетна, и брза реализација.
Visit our store page
Митрополит Теодосиј Гологанов бр.40 лок.1 Show on the map
078-439-120
Leaflet
ЛИДЕР
KUKA RENOVIRANA VO  HROM 180 000 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN STAN SPROTI ZOO 160 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO KISELA VODA 65M2 12 000 МКД
STAN KARPOS 4  PRIZEMJE 67 000 ЕУР
To the top