Company ad Published: Sep 25 2023 11:07

Prostran dvosoben stan lociran vo Debar Maalo

EUR

/ monthly
Published: Sep 25 11:07
Views: 1
* ШИФРА 6370
Импулс недвижности ви нуди за издавање двособен стан со одлична квадратура за комотно живеење.Започнете ја вашата приказна во срцето на Дебар Маало,во близина на Руска Амбасада.

✔ 70м2, 2 соби (дневна, спална)
✔ бања + тераса
✔ 5-ти кат со лифт
✔ Греење на централно градско парно
✔ Комплетно опремен


✔ цена 450еур + режиски трошоци

☎️ Марија 070 274 423
Импулс агенција за недвижности

Link description

Импулс Агенција за Недвижности

Најдобра услуга за Недвижности
Visit our store page
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information